Kviečiame 5-8 klasių mokinius sudalyvauti apklausoje

Mokinių socialinė-pilietinė veikla nuo 2017-2018 mokslo metų tapo privaloma pagrindinio ugdymo pakopos mokinių ugdymo proceso dalimi. Svarbu sužinoti, kaip mokyklų organizuojamą socialinę-pilietinę, o tuo pačiu – ir pažintinę kultūrinę veiklą, jos įvairovę, pasirinkimo galimybes vertina patys mokiniai; išgirsti jų nuomones, ką reikėtų tobulinti šių veiklų organizavime, kad jos taptų mokiniams patrauklesnės.

Šiuo tikslu Nacionalinė mokyklų vertinimo agentūra ir Lietuvos moksleivių sąjunga atlieka 5-10 (gimnazijos I-II) klasių mokinių apklausą. Tikimės, kad tyrimo rezultatų pagrindu parengtos rekomendacijos socialinės-pilietinės, pažintinės kultūrinės veiklos tobulinimui bus naudingos ir įdomios visoms šalies mokykloms.

Siekiant, kad tyrimo rezultatai patikimai atspindėtų situaciją šalyje, labai svarbu, kad į tyrimą įsitrauktų kuo daugiau mokinių iš visų Lietuvos apskričių. Todėl labai prašome  5-8  klasių mokinių užpildyti pateiktą klausimyną.

Apklausa anoniminė, mokinių nebus prašoma nurodyti mokyklos pavadinimą ar savo asmeninius duomenis. Trukmė – 10-20 minučių.

Nuoroda į apklausą – https://bit.ly/2HGuVgx

Nuoširdžiai dėkojame už Jūsų pagalbą.

Pagarbiai –

Tyrimo organizatoriai

dr. Svajonė Mikėnė

svajone.mikene@nmva.smm.lt