Balandžio 29 d. – Žalioji diena!

Mūsų mokykla dalyvauja projekte „Darni mokykla“, kurio vienas iš pagrindinių tikslų – formuoti ekologines nuostatas ir ugdyti atsakingo vartojimo įgūdžius. Balandžio 29 d. (po atostogų) mokykloje vyks viena iš šio projekto įgyvendinimo veiklų – „Žalioji diena“. Tą dieną vyks su projekto tikslais susijusios pamokos. Nuo 12 iki 13 val. – „Madų šou“, kur bus demonstruojami iš antrinių žaliavų mokinių sukurti kostiumai. Vienas iš svarbiausių „Žaliosios dienos“ akcentų – dovanojimo mugė, kurios metu mokyklos bendruomenė dalinsis nebenaudojamais iš namų atneštais daiktais: uniformomis, vadovėliais, sąsiuviniais, knygomis, žaislais, papuošalais ir kt. Mūsų tikslas – prikelti daiktus antram gyvenimui.

Taip pat šios dienos metu mokiniai ir mokytojai kviečiami turėti po ŽALIĄ akcentą :).

„Žaliosios dienos“ komanda