Gegužės 15 d. atvirų durų – šeimos diena!

Gegužės 15 dieną mokykloje bus rengiama didelė šventė, kurios tikslas suburti visą mokyklos bendruomenę bei atverti duris susipažinti su mūsų šeima. Norime, kad šią dieną pasijaustumėme kaip viena didelė šeima. Juk gegužės 15 – Tarptautinė šeimos diena.
Jūsų aktyvus dalyvavimas yra visos šventės esmė. Šiai šventei ilgai ruošiasi mokiniai ir mokytojai, todėl mums ir Jūsų vaikams labai svarbus Jūsų dalyvavimas.
Esame Jums paruošę tikrai įdomių veiklų.
Siūlome Jums skirtingas veiklas (prisegtame faile), kad kiekvienas šeimos narys galėtų rinktis pagal savo pomėgius :).
Be to, šios dienos pabaigoje bus bendras koncertas ir spalvota vakarienė, vyksianti mokyklos kieme. Tikimės, kad kiekvienas atsineš skanaus ir spalvoto maisto, kuriuo visi dalinsimės!
Aprangos kodas – spalvos!
Dėl dalyvavimo aktyviai registruokitės šioje nuorodoje: https://forms.gle/q9t1tbrqpegfKHFT7

Dienos trumpa programa

14:30 -15:30 pradinių klasių mokytojų konsultacijos būsimų pirmokų tėvams (22 kabinetas)

12:00 – 16:00 aktyvacijos mokykloje – atviros būrelių pamokos ir užsiėmimai