Mūsų progimnazijos atstovai dalyvavo tarptautinėje konferencijoje „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“

Balandžio 10 dieną Vilniaus universitetas kartu su „Saulės“ gimnazija  pakvietė  gamtos mokslų mokytojus, mokyklų vadovus, mokinius ir jų tėvus dalyvauti tarptautinėje konferencijoje „Gamtamokslinis ugdymas – iššūkiai ateities mokyklai“, kuri vyko Gyvybės mokslų centre. Konferencijoje pranešimus skaitė Olandijos, Vokietijos ir Lietuvos mokslininkai ir pedagogai, dalyvaujantys mokytojai ir mokiniai atliko tiriamuosius darbus, pasidalino gamtamokslinio tyrinėjimo patirtimi fizikos, chemijos ir biologijos sekcijose, mokyklų vadovai dalyvavo diskusijose vadovų sekcijoje. Konferencijoje buvo apžvelgtos bendros gamtamokslinio ugdymo gairės užsienyje ir Lietuvoje, švietimo vadyba ir Europos šalių lūkesčiai ateities mokykloms.

Mūsų progimnaziją atstovavo 8c klasės mokinys Ernestas Raudonis, kuris kartu su mokytoja Nijolė Dubovskiene chemijos sekcijoje pristatė savo darbą  „Mišiniai. Emulsijos“. Ernestas turėjo puikią galimybę pabendrauti su kitų mokyklų mokiniais, besidominčiais gamtos mokslais, atlikti praktinį darbą bei pasidalinti savo patirtimi ruošiantis pristatymui.

Ačiū Universitetui ir „Saulės“ gimnazijai už galimybe sudalyvauti konferencijoje.