7 klasės mokinė Barbora Mažeikaitė tapo nugalėtoja „KINGS international“ anglų kalbos olimpiadoje!

Nuoširdžiai sveikiname ir džiaugiamės kartu su Barboros mama Nida Mažeikiene puikiui pasiekimu – 1 vieta „KINGS international“ anglų kalbos olimpiadoje!

Tai asmeninis, savarankiškas mokinės pasiekimas, prie kurio neabejotinai prisidėjo ir Barboros mama Nida. Ypač smagu, kai turime mokinių, iš kurių galime mokytis siekti sėkmės savo stropiu darbu!

Sveikinimai, Vilniaus Antakalnio progimnazijos pedagogai!

KINGS – tai didžiulė, daugialypė tarptautinė bendruomenė, tvirtai stovinti ant tarpvalstybinės draugystės pamatų ir garsinanti ją unikaliais talentais. Kings olimpiados jungia daugiau nei 300 000 žiniukų iš Lietuvos, Estijos, Lenkijos bei Gruzijos! Komanda siekia puoselėti visuomenės švietimo idėją bei kurti naują, novatorišką ir unikalią jos viziją, pagrįstą nuolatine perspektyva tobulėti ir augti kiekvienam norinčiam! Čia svarbūs ne tik akademiniai rezultatai, bet ir iniciatyva, kūrybiškumas ir strateginio mąstymo įgūdžiai. Tad jei esi jaunas, smalsus, motyvuotas mokytis ir nebijai iššūkių- šok į galimybių traukinį ir leiskis į nuotykių kupiną kelionę kartu su KINGS!

Daugiau – http://kings.lt/naujienos/254.