Kovo 18 -22 d. Vilniaus Antakalnio progimnazijoje nuaidėjo, nuskambėjo ,,Žemės dienai” skirta savaitė. Visi mūsų mokyklos mokiniai aktyviai dalyvavo jos renginiuose.  Ankstų pirmadienio rytą mokyklos kieme pakilo Žemės dienai skirta vėliava, kuri plevėsavo visą savaitę.  Mokiniai kartu su mokytoja Nijole Dubovskiene papuošė mokyklos I aukšto foje stendus kartu pakviesdami visus dalyvauti savaitės renginiuose.  Antro aukšto stendus  papuošė mokinių darbeliai gamtine tematika. Mokytoja Danguolė Skurauskienė suorganizavo septintų klasių mokinimas susitikimą su kino režisieriumi Mindaugu Survila kino teatre, kur žiūrėjo jo kurtą filmą „Sengirė“ ir kartu diskutavo. Geografijos mokytojos Rosita Petreikienė ir Loreta Pilat suorganizavo 6-8 klasių Geografijos olimpiadą. Penktokai ir šeštokai kartu su kūno kultūros mokytojomis Daiva Tvarone ir Simona Baltakiene  žaidė judrius žaidimus, o septintokai ir aštuntokai varžėsi tarpklasinėse tinklinio varžybose, skirtose ,, Žemės dienai“ paminėti.  Aštuntų klasių mokiniai dalyvavo fizikos olimpiados pirmame ture (organizavo mokytoja Asta Stelnionytė) bei 8-tų klasių chemijos konkurse OLYMPIS (organizavo mokytoja Nijolė Dubovskienė). Ketvirtadienį į  tarpklasinę  5kl. viktoriną „Apie Žemę ir ne tik…“ pakvietė mokytojos Jurgita Paravinskienė ir Agnė Motiejūnė. Į viktoriną atvyko dešimt penktokų  komandų, kur mokiniai ne tik linksmai praleido laiką, bet ir įgijo naujų žinių. Mokytojos Nijolės Dubovskienės vaikai paskutinę savaitės dieną sudalyvavo respublikinėje konferencijoje „Gamta smalsiems ir kūrybiškiems“.  Kad tikrai ši savaitė buvo skirta gamtai mums kiekvieną kartą priminė skambutis iš pamokos ir į pamoką skambantis paukščių balsais.

Ačiū, visiems dalyvavusiems mūsų renginiuose.

Gamtos mokslų, kūno kultūros ir socialinių mokslų  metodinė grupė