Kovo 14 dieną mokykloje buvo minima „Pi“ diena. Per antrą pamoką 4 klasių mokiniai dalyvavo konkurse „Tiksliuko karalius“, kuriame geriausiai sekėsi 4c klasės mokiniui Dominykui Mulerenkai, taip pat gerai skaičiavo ir 4d klasės mokinys Kajus Leščinskas bei 4b klasės mokinys Mykolas Stirbinskas.

Per trečią pamoką matematines žinias demonstravo 5 klasių mokiniai. Geriausiai sekėsi 5b klasės mokiniui Adomui Reginiui, nuo kurio neatsiliko 5a klasės mokinė Otilija Bernotaitė bei 5c klasės mokinys Rolandas Tumėnas.

Po trijų pamokų „Pi“ skaičiaus žinove tapo 7b klasės mokinė Neringa Ročkutė, kuri nesuklysdama parašė 92 „Pi“ skaitmenis po kablelio.

Per ketvirtą pamoką 8 klasių mokiniai supažindino jaunesnių klasių mokinius su „Pi“ skaičiumi.

Po keturių pamokų mokytojų kambaryje 8 klasės mokinys Rytas Žitkus mokytojus supažindino su „Pi“ diena. Visiems buvo aišku, kodėl šią dieną reikia valgyti vaisių pyragą.

Matematikos mokytojai