Kovo 11-osios minėjimas

Mokykloje minėjome Kovo 11-osios šventę!

Ir kaip gi nusprendėme sutikti šią šventę šiemet?

Mokiniai nusprendė, kad kovo 11-oji – tai šventė, todėl mokykloje turėtumėm pajausti išties šventines nuotaikas! Taip ir padarėme – visose klasės organizavome šventinius pusryčius, kurių metu gilinomės į tautinius patiekalus, lietuviškas tradicijas, papročius ir, žinoma – skanaus maisto paslaptis. Kiekvienoje klasėje apsilankė komisija, kuri pagyrė ir paskatino mokinius. Kiekvienai klasei vėliau vykusiame renginyje buvo įteikta nominacija! Už šios veiklos iniciatyvas ir organizavimą dėkojame mokinių senatui.

Taip pat šią dieną mokykloje vyko filmukų konkursas, kurio metu klasės pristatė savo kurtus ir kovo 11-osios minėjimui skirtus filmukus! Kai kurie mokiniai dalinosi žiniomis apie Lietuvos istoriją, kai kurie gilinosi į Vilniaus miestą, o kiti kūrybiškai perteikė idėjas, kodėl Lietuva – geriausia šalis gyventi!

Pamokose mokiniai skaičiavo Lietuvos plotą, piešė žemėlapius ir gilinosi į pačias įdomiausias mūsų istorijos subtilybes.

Paskutinė pamoka taip pat buvo netradicinė – kiekvienos klasės atstovai dalyvavo nuostabiame renginyje, kurį mums padovanojo dar nuostabesnės mūsų mokyklos mokytojos – Asta Kamarauskienė, Kristina Grelecka ir Džeralda Kmieliauskienė! Aktų salę puošė Jūratės Gedvilienės kuruojama meno darbų paroda, o mokyklos foje erdvėje nuotaiką kėlė mokytojos Ramintos Kazlauskytės trispalviai origami lankstiniai. Kiek daug nuostabių mokytojų mes turime!

Beje, prieš pamokas mus pasitiko dailės studija „Spalvų juokas“, kuri kiekvienam mokiniui padovanojo po lietuvišką piešinėlį! O pertraukų metu mokyklos erdvėse skambėjo mokinių įrašytos eilės.

Tad mokinių noras buvo įgyvendintas – šventines nuotaikas tikrai jautėme visos dienos metu!