Vaikučiai, vaikai, jaunučiai vėl suvažiavo į Marijampolę.
Šis savaitgalis  Antakalnio   mokiniams  ir Geležinio  Vilko  komandoms  gavosi itin derlingas.
Vaikučiai (3 komandos) sužaidė puikiai, rinkome ir pergales ir  kitiems dalinom , visi pasidabinome medaliais. Šioje amžiaus grupėje vietos nėra skiriamos, tai visi grįžtame Čempionais  Jų tarpe Simas Znamerovskis ,  Rapolas Miškinis,  Aras Česnulis.
Dvi vaikų komandos sužaidė puikiai. Abi komandos pateko į vieną pogrupį, 2 komanda pralaimėjo tik vienas rungtynes brolžudiškoje kovoje su 1 komanda ir tai lėmė, kad likome kovoti dėl 5- vietos  Vaikinai pusfinalyje 5-0 nugalėjo Kauno Ąžuolo komandą ir finale 5-0 Šiaulių Vairą. Ture iškovota 5 vieta. Komandos MVP Mykolas Kajus Novickis.
Pirmoji komanda kovojo dėl 1-4 vietų. Praėjusio turo pagreičio nesumažinę vilkiukai pusfinalyje ir finale vienodu rezultatu 10-0 nugalėjo Šiaulių Akademijos 1 ir Klaipėdos Kovo 1 komandas ir tapo turo ir turnyro nugalėtojais.  Čia  mokyklos atstovai   be minėto Mykolo Dominykas Fursa, Armandas Dzindzalieta,Benediktas Vinikas , Erikas Gorbunov, Džiugas ir Ugnius Šarlauskai, Gabrielius Džiaugys.
Po prasto 1 turo  su trenksmu reabilitavosi Jaunučių B komanda. Kapitonas Nikita Gorbunov , Alanas Aleksanian, Lukas Maliukevičius ir  Motiejus Vinčerževskis . Pusfinalyje 15-5 nugalėti Šiaulių akademija 2, finale 15-5 Šiaulių Vairas Citma ir iškovota pirma vieta ture. Galutinė turnyro rikiuotė dar nesuskaičiuota, bet jaunųjų Vilkų aistra ir pergalės troškimas išties sužavėjo.

Ačiū už puikias emocijas ir gerą žaidimą  visiems  Vilkiukams.

Dabar laukia kitas iššukis – tai dalyvavimas 6 jame Prahos  festivalyje   balandžio  4 – 7 dienomis.
Augustas Taralis