Maloniai kviečiame aplankyti Vilniaus Antakalnio progimnazijos septintų klasių mokinių plakatų
III tarptautiniam  Sigito Šilinsko klasikinės gitaros konkursui parodą Vilniaus Algirdo muzikos mokykloje( Algirdo g. 23/6) vasario 20 -23 dienomis.

Jau trečius metus Vilniaus Antakalnio progimnazijos  mokiniai kuria plakatus šiam konkursui. Kasmet vienas plakatas tampa konkurso programos viršeliu ir „padiktuoja“ konkurso  spalvą. Netrukus sužinosime ir šių metų nugalėtoją. Šiemet plakatai kurti tapybos (akvarelės) technika.
Džiugu, kai skirtingų meno sričių jaunieji kūrėjai gali „bendrauti“  vaizdu ar garsu.

Vilniaus Antakalnio progimnazijos mokiniai sukūrė plakatus III tarptautiniam Sigito Šilinsko klasikinės gitaros konkursui / Google Photos

Parodos kuratorė, daili

ninkė