Jei mokiniams nėra įdomu skaityti įprastas knygas, gal galime pasiūlyti skaityti el. knygas? 
 
Vienos jų – skaitmeninės knygos http://www.vyturys.lt bibliotekoje ar http://ebiblioteka.mkp.emokykla.lt/.
Vyturio el. biblioteka gali naudotis tiek mokiniai, tiek jų tėvai, visi mokyklos darbuotojai. Reikia sukurti paskyrą interneto svetainėje, skirtoje tik mūsų mokyklai –  https://vyturys.lt/kodas/vnantakalniopro. 
Ir tada susipažinus su el. Vyturio ar eMokyklos bibliotekomis toliau skatinkime vaikus skaityti skaitmenines knygas, reikalingas tiek mokslui, tiek laisvalaikiui. eMokyklos bibliotekoje galima net klausytis įgarsintų knygų.  
IKT saugų naudojimą ir knygų skatinimą galite pasiekti panaudojant tam sukurtas el. programas, pavyzdžiui – https://readtoplay.io/en. 
 
Skaitymas kiekvienam iš mūsų padeda aiškiau reikšti mintis, vaizdžiau perteikti savo kalbą ar būti suprastiems kitų žmonių. O kur dar pažinti, įsijausti bei patirti, ugdyti vaizduotę…
 
Kartu skaitykime knygas ir padėkime gerinti mokinių skaitymo gebėjimus!
Gal el. knygos bus dar vienas atradimas.  Juk mokyklos pasiekimų patikrinimo bendri duomenys rodo, kad mokinių skaitymo gebėjimai prastėja. Reikia mūsų visų susitelkimo. 
 
Pagalba naudotis  el.  bibliotekų knygomis galite sulaukti iš Eglės Rimkutės – mūsų skaityklos darbuotojos – skaitykla@antakalnio.lt. Galite Eglę aplankyti! 
 
„Kurdami gerą mokyklą mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė“
 
Direktorius Tomas Jankūnas