Dar gruodžio mėnesį klasė nusprendė, kad smagu būtų  padėkoti „Vaikų linijos“ savanoriams už pagalbą vaikams. Įdomu būtų ir juos pačius aplankyti, pakalbinti ir sužinoti dėl kokių bėdų ten vaikai dažniausiai skambina, kokias vaikų problemas padeda išspręsti, susipažinti kokie ir kodėl  savanoriai ten dirba.
 Susisiekėme, ir mus mielai sutiko priimti ir pasidalinti savo patirtimi. Nors susitikimo teko palaukti, mūsų norai neišgaravo. Mergaitės, padėkai už sunkų ir prasmingą darbą, savanoriams iškepė skanų obuolių pyragą.  O padėkoti jiems  tikrai yra dėl ko. Juk jie kasdien atsako virš 400 skambučių, ir beveik tiek vaikiškų problemų kasdien jie turi padėti išspręsti.
Ir mums buvo pasiūlytos kelios situacijos, kad pabandytume padėti sunkumų turintiems vaikams. Buvome pamokyti kaip reikia paguosti vaiką, sustiprinti pasitikėjimą savimi.  Supratome, kad nereikia slėpti savo jausmų, o jei nėra su kuo nuoširdžiai pakalbėti drąsiai galime susisiekti su Vaikų linija ir tikrai ten sulauksime supratimo ir patarimų.
Jaučiate vienišumą, netekties liūdesį,  patiriant patyčias ir nerandant su kuo pasitarti  skambinkite anoniminiu, nemokamu telefonu  116111 arba internetu www.vaikulinija.lt