Dėmesio – ŽAIDIMŲ DIENA, planuota 2019-02-09, nevyks!

Dėl skelbiamos epidemijos Vilniaus Antakalnio progimnazijoje nuo 2019-02-08 iki 2019-02-15  renginys nevyks.

2019-02-09 10-14 val. kviečiame susitikti mokinius, jų tėvelius bei darbuotojus kartu pažaisti stalo bei sporto žaidimus!
Žaisti yra smagu, tad susitinkame Vilniaus Antakalnio progimnazijoje, kur žaisime stalo, galima žaisti sporto žaidimus ar organizuoti kitokias kūrybines veiklas.
Šią dieną mokykloje nėra mokytojų ar mokinių, vedėjų ar organizatorių. Visi į žaidimų dieną ateina, kaip mokytojas ir mokinys.
Mes ateiname su savo mylimu žaidimu ar žaidimo komanda, pakviečiame kitus ir žaidžiame, smagiai leidžiame laiką!
Kava, arbata bei vanduo lauks Jūsų, tačiau pyragas, vaisius, sausainis turėtų pakakti jums ir Jūsų draugui:)

Pabūkime neformaliai, smagiai su gera nuotaika:)

Siūlyti veiklas žaidimų dienai galima čia >>>!

Made with Padlet
Iki susitikimo, nes žaisti yra smagu:)
​​„Kurdami gerą mokyklą mes augame kaip vieninga, kūrybinga, iniciatyvi, tolerantiška, atvira dialogui ir pokyčiams, skatinanti atsiskleisti bendruomenė“
Direktorius Tomas Jankūnas