Kol kas iš 1000 naudotojų naudojasi tik 100 vartotojų. Kviečiame prisijungti! Jei nežinote kaip tai padaryti Jums padės Skaityklos darbuotoja Eglė Rimkutė (skaitykla@antakalnio.lt). Užeikite į skaityklą!!!

Vilniaus m. savivaldybė 2019 metams visoms miesto mokykloms užsakė prieigą prie „Vyturio” skaitmeninių knygų platformos, kurioje pateikiami programiniai, konteksto ir grožinės literatūros kūriniai laisvalaikiui. Iš viso – beveik 500 skaitmeninių knygų, skirtų 1- 12 kl. mokiniams, tad galimybe naudotis „Vyturio” skaitmeninių knygų biblioteka turi visi jūsų mokyklos mokytojai, mokiniai ir tėveliai, knygas galėsiantys skaityti per mobiliuosius telefonus, planšetinius ar stalinius kompiuterius. Nuo šiol nemažą dalį reikalingiausių kūrinių vaikai galės skaityti jiems patogiu laiku ir jiems patogioje vietoje, o knygų kopijų niekada nepritrūks 

Linksmybės
Neseniai teko bendrauti su dviem mamomis, kurių viena už savo sūnų nešė į biblioteką atiduoti storulį „Altorių šešėlyje” tomą,  o kita guodėsi, kad mokykloje pritrūkus „Robotas ir peteliškė” kopijų, mokytoja prašė, kad tėvai per vaikus perduotų  atmintukus piratinei knygos kopijai įrašyti 😉  Vilniuje panašių problemų nuo šiol turėtų sumažėti. 
 
Smagių raidžių ir geros dienos!
   Arūnas Šileris
VYTURYS
8 604 069 79
arunas@vyturys. lt

Prisegti failai: