5 klasių mokinių išvyka. Spektaklis „Spragtukas“

Gruodžio 18 d. su 5 klasių mokinių grupe vykome į Vilniaus lenkų kultūros namus, kur buvo rodomas jaunimo teatro „Arlekinas“ spektaklis „Spragtukas“. Šis linksmas šiuolaikiškas muzikinis spektaklis buvo vaidinamas rusų kalba, todėl sudomino vaikus, kurie šiais mokslo metais pradėjo mokytis šios antrosios užsienio kalbos. Kartu su spektaklio herojais – mergaite Mari ir pelių šeimyna vaikai pajuto daug pozityvių emocijų. Stebėjome, kaip Mari kovojo su neprašytais svečiais, kaip išvijo neramią pelių šeimyną ir kaip grąžino ją į savo namus, nes pasijuto vieniša.

Be draugų taip liūdna!

Po spektaklio susitikome su Seniu Šalčiu ir gavome smagias dovanėles. Kelias atgal į mokyklą neprailgo, diskutavome apie aktoriaus profesiją ir dalinomės patirtais įspūdžiais.

Rusų kalbos mokytoja Oksana Velikorodnova

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption