Gruodžio trečią dieną į mūsų klasę atvyko miškininkas- ekologas. Kartu su savimi į klasę jis atsinešė briedžio ragus, kuriuos rado miške, ir mums papasakojo apie jų struktūrą. Visi vaikai labai norėjo, bent kartą paliesti briedžio ragus.

Paskaitos pradžioje mes susipažinome.  Jis mums paaiškino apie savo eigulio darbą. Paskaitai įpusėjus, lentoje parodė, kaip įmanoma apskaičiuoti miško plotą, kad jį dalina į kelias dalis pagal medžių rūšis. Mums labai aiškiai parodė, kaip reikia piešti mišką pagal apačioje esantį planą. Pamokos gale mes turėjome nupiešti mišką. Kai viską nupiešėme, ant mūsų piešinių eigulys uždėjo antspauduką su užrašu ,,Pasimatuok eigulio kepurę‘‘. Deja eigulio kepurės pasimatuoti negavome. Štai taip ir pasibaigė paskaita apie miškininko profesiją. Buvo labai įdomi gamtos ir žmogaus pamoka!

Medžiai

Maži medžiai, krūmai

Nuvirtusios medžių liekanos

Žolės, samanos, medžių lapai, spygliai