Akcija „KNYGŲ KALĖDOS“ jau mūsų progimnazijoje

Net aštuntą kartą akcija „Knygų Kalėdos“ po visą Lietuvą skleidžia žinią – dalinkimės skaitymo šviesa ir dovanokime knygų Lietuvos bibliotekoms. O mūsų progimnazijoje ši akcija vyksta jau septintą kartą ir šiemet kviečiame savo bibliotekai dovanoti naujausias knygas, kurias mes galime rasti knygynuose, nes jų labai laukia visi skaitytojai.

Dovanokime knygas  ir kurkime akciją „Knygų Kalėdos“ kartu!

Akcija vyks iki sausio 6 dienos.

Su Jumis sveikinasi vaikų knygų leidykla „Tikra knyga“Gruodžio 4 d. pertraukų metu, nuo 10:35 iki 13:00 kviečiame įsigyti Jūsų mokykloje knygų vaikams specialiomis leidyklos kainomis.

KAINOS: edukacinės spalvinimo knygelės – apie 0,40-1 eur, spalvinimo plakatai – apie 3 eur, paveikslėlių ir tekstinės knygos – apie 3-7 eur.

KNYGOS SKIRTOS: 2-11 metų amžiaus vaikams.

YPATINGOS mūsų leidyklos knygos:

• Sivužas NAUJA nuostabiai gražių, pasteliškų spalvų paveikslėlių ir jaukaus teksto knyga – tikra žiemiška pasaka apie Paršelį, karvę Adelaidą ir pabaisą, gyvenantį po ledu!
  • Atvirkštukai NAUJA paveikslėlių knyga, komiška istorija apie vienos ypatingos šeimos nuotykius dideliame mieste, kuriame šeimos gyvenimas vyksta atvirkščiai. Ar taip gali būti..?
  • Maži eilėraščiai mažiems NAUJA Mariaus Marcinkevičiaus eilėraščių knyga vaikams. Sklandžiai surimuoti, jaukūs, ritmingi, smagūs skaityti – vaikai lengvai ir mielai juos mokysis, lavins atmintį ir išmoks naujų žodžių!
  • Juodulis ANTROJI norvegų rašytojo Hakon Ovreas , PIRMOJI – Rudalius. Autorius savo smagiose ir nuotykių kupinose knygose paliečia gilesnes, vaikams svarbias TEMAS, tokias kaip draugystė, atkirtis už patyčias ar blogus darbus, drąsa.
  • Draugystė ant straublio galo gražiausia 2017 m. knyga! Pretenduoja tapti METŲ KNYGA 2018! Tai antroji pripažintos liustratorės Aušros Kiudulaitės knyga – pirmoji jos knyga Laimė yra lapė. Tekstą šiai paveikslėlių knygai sukūrė Marius Marcinkevičius. Maža pelytė ir didelis dramblys – ar jie gali draugauti? Ir dar kaip gali – pavartykit, paskaitykit!
  • Laimė yra lapė Knyga išrinkta METŲ KNYGA 2017! Šilta, jauki paveikslėlių knyga apie ypatingą berniuko ir lapės draugystę bei apie LAIMĘ. Knygoje rašytojos Evelinos Daciūtės tekstą papildo dailininkės Aušros Kiudulaitės iliustracijos. Vyresnieji vaikai tekstą didžiosiomis raidėmis galės skaityti patys, o mažieji – jį lengvai įsimins per paveikslėlius. Laimės knyga visai šeimai!

Visas “Tikra knyga” knygas galite rasti-> www.tikraknyga.lt arba mūsų knygyne Vilniuje, Arklių g. 22, taip pat ieškokite Lietuvos knygynuose, el. knygynuose ar PC.

Gruodžio 4 d. pertraukų metu, nuo 10:35 iki 13:00 Jūsų mokykloje bus galima įsigyti Renatos Ničajienės kulinarinių knygų!

Renata Ničajienė maisto sezoniškumo idėjos pradininkė Lietuvoje, kulinarinių knygų autorė ir populiaraus kulinarinio tinklaraščio “Sezoninė Virtuvė” įkūrėja-> http://www.sezoninevirtuve.lt/ .

Per 8-nerius metus Renata sukūrė ir išleido 7 kulinarines knygas. Savo knygose ir sezoninio maisto tinklaraštyje skaitytojus autorė skatina valgyti pagal metų laikus, gaminti iš šviežių vietinių produktų ir saugoti savo krašto kulinarines tradicijas bei patirtį.

“Sezoninių skanumynų istorijos”. KAINA – 19 EUR.

Naujausia, ką tik išleista Renatos Ničajienės knyga – “Sezoninių skanumynų istorijos”. Tai 52 sezoninių skanumynų receptai – kiekvienai metų savaitei po vieną. Svarbiausia skanumynų ypatybė – visi recepto ingredientai yra naudingi. Kiekvienas knygos receptas paįvairintas sveikatai palankiais grynuoliais nuo šakninių daržovių iki

„Gero maisto dienoraštis. Žiema“. KAINA – 10 EUR.

„Gero maisto dienoraštis“ sugulė į keturias, skirtingiems metų laikams skirtas knygas. Knygą „Žiema“ autorė skiria visiems, norintiems maitintis sveikiau. Čia rasite atsakymus į klausimus: kaip neatsisakant blynų ir pyragų suvartoti mažiau kvietinių miltų ir kuo juos pakeisti, kaip kepant sunaudoti mažiau riebalų, kaip patiems pasigaminti augalinio pieno? Knygos receptai labai paprastai, lengvai ir greitai pagaminami.

„Nostalgiški skanumynai“. KAINA – 13,50 EUR.

Dar viena ypatinga knyga – kvepianti knyga „Nostalgiški skanumynai“. Tai 3-asis specialus knygos leidimas

– atvertus knygą pasklinda gardus cinamono kvapas. Šioje knygoje naujam gyvenimui atgimsta seni geri, bet kiek primiršti saldumynų receptai.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption