Siūlome terminuotos sutarties darbą šokių mokytojui

Vilniaus Antakalnio progimnazija, 302818006, www.antakalnio.lt
Darbo pobūdis: Pradinių klasių ir neformaliojo ugdymo (šokių) mokytojas 0,84 etatu.

BENDRA INFORMACIJA
Registravimo data: 2018-11-19
Galioja iki: 2018-12-03
Darbo stilius: Komandinis darbas
REIKALAVIMAI
Išsilavinimas: Aukštasis universitetinis
Profesija: Privatus šokių mokytojas
Patirtis: nebūtina
Sugebėjimai: raštvedybos žinios, darbo kompiuteriu įgūdžiai
Papildomi sugebėjimai: Aukštasis, aukštesnysis pedagoginis išsilavinimas, atitinkamo dalyko kompetencija; Komunikacija gimtąja kalba (lietuvių kalba); Gebėjimas taikyti aktyvaus bei atviro mokymosi metodus pamokose; Gebėjimas bendrauti, bendradarbiauti ir konstruktyviai spręsti problemas Privalumai: Mokytojas yra išorės vertintojas; Mokytojas yra „Renkuosi mokyti“ projekto dalyvis; Darbo patirtis (darbdavių rekomendacijos); Darbo patirtis su spec. poreikių turinčiais vaikais; Komunikacija užsienio kalbomis (anglų ar kitos ES kalbos, rusų k.);
Kalbos: skaitymas rašymas kalbėjimas
Lietuvių kalba Įgudęs vartotojas Įgudęs vartotojas Įgudęs vartotojas
DARBO UŽMOKESTIS
Darbo užmokestis: 770.00 EUR mėnesį
Mokėjimo terminai: nurodyta suma už mėnesį, neatskaičius mokesčių, mokama 2 kartus per mėnesį
Kitos apmokėjimo sąlygos: Atlyginimas pateiktas pagal dabar dirbantį mokytoją, turintį 5-10 metų pedagoginio darbo stažą 0,84 etatu.
DARBO SUTARTIS
Darbo sutarties rūšis: Terminuota
Įdarbinama: nuo 2018-12-03 iki 2020-08-31
Konkurso data: 2018-11-30
Konkursui reikalingi pateikti dokumentai: 1. prašymą leisti dalyvauti atrankoje (el paštu pateikti būtina, originalą atsinešti į pokalbį); 2. asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją (el paštu pateikti nėra būtina, originalą atsinešti į pokalbį); 3. išsilavinimą patvirtinančio dokumento kopiją (el paštu būtina nurodyti išsilavinimą CV, o dokumento originalą atsinešti į pokalbį); 4. gyvenimo aprašymą (el paštu pateikti būtina, originalą atsinešti į pokalbį); 5. pedagogo kvalifikaciją patvirtinančio dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje) (atsinešti į pokalbį); 6. pedagoginių ir psichologinių žinių kursų išklausymo dokumento kopiją (jei toks reikalavimas nustatytas Lietuvos Respublikos švietimo įstatymo 48 straipsnyje) (originalą atsinešti į pokalbį); 7. atrankai pretendentas taip pat gali pateikti buvusių darboviečių rekomendacijų (el paštu pateikti pagal poreikį, originalus atsinešti į pokalbį).
Konkurso dokumentus pateikti iki: 2018-11-29
DARBO LAIKAS
Pamainingumas: Viena pamaina
Darbo grafikas: Pilnas darbo laikas
Pradžia – pabaiga: 07:45 – 15:00 val.
Trukmė: 6 val.
Per savaitę: 31 val.
Komentaras: Pagal pamokų tvarkaraštį.
PAPILDOMA INFORMACIJA
Komandiruotės: nenumatomos
Rizikos sveikatai veiksniai: Triukšmas, Psichologija (psichologiniai veiksniai)
DARBO VIETOS ADRESAS
Darbo vietos adresas: Vilniaus m. sav., Vilnius, Antakalnio g. 33-1
KONTAKTAI
Kontaktinis asmuo: Vlada Daukševič
Kontakto tipas: Darbo
Telefonas: 370-659-00612
El. paštas: rastine@antakalnio.lt
Pageidavimus pateikti: El. paštu
Pageidavimo siuntimo adresas: Lietuva
Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption