Jau trečius metus asociacija „Žinių ekonomikos forumas“ su partnere „Šviesa“  organizuoja Inovatyviausių mokytojų apdovanojimus 2018. Atsinaujinusios ir didelio verslo,  valdžios ir švietimo bendruomenės dėmesio susilaukusios iniciatyvos tikslas − skleisti žinią apie puikius mokytojus Lietuvos visuomenei ir jiems padėkoti.
Užsiregistruoti į apdovanojimus galite paspaudus šią nuorodą –  http://bit.ly/apdovanojimuregistracija
Data: lapkričio 23 d., (penktadienis).
Laikas: registracija nuo 15:45 val., renginio pradžia 16:00 val.
Vieta: Lietuvos nacionalinė Martyno Mažvydo biblioteka  (Gedimino pr. 51, Vilnius).
Sulaukėme beveik 200 mokytojų, mokyklos vadovų bei neformaliojo švietimo STEAM srityje teikėjų nominacijų. Džiaugiamės, kad Lietuvos mokyklose dirba daug puikių mokytojų, kurie dalinasi savo pavyzdžiu ir didžiuojasi, kad yra mokytojai! Šia iniciatyva mes sakome AČIŪ „kuriantiems ateitį“ – Mokytojams.

Inovatyviausias socialinių dalykų mokytojas (istorija, pilietiškumas, geografija, ekonomika, dorinis ugdymas):

Angelė Pakamorienė            Gargždų “Minijos” progimnazija
Algis Bitautas                        Vilniaus Taikos progimnazija
Agnė Motiejūnė               Vilniaus Antakalnio progimnazija

Tikimės, kad Agnė taps šios nominacijos nugalėtoja. Nepaisant galutinių rezultatų dėkojame „Renkuosi mokytis“ mokytojai už iniciatyvas, kūrybiškumą, šiuolaikiškumą bei darbą visų žmonių mokykloje, kad vaikystė ir mokymasis būtų tiesiog smagus! Agnė taip pat buvo pasiūlyta  Meilės Lukšienės premijai gauti.

Ankstesniais metais „Inovatyviausių mokytojų“ apdovanojime buvo pasiūlyti etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė, dar vėliau direktorius Tomas Jankūnas, kurie džiaugiasi buvo pastebėti, tačiau apdovanoti nebuvo.

Kviečiame visus atvykti ir palaikyti mokytoją Agnę!  Juk labai smagu padėkoti už mokytojo darbą, ypač kai šis darbas šiuo metu nėra lengvas, bet įveikiamas, įkvepiamas, kūrybiškas, inovatyvus ir t.t.!

Direktorius Tomas Jankūnas