Šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Šalčininkų kuopos stovykla

2018 m. spalio 26-28 d. „Jaunojo šaulio būrelio“ mokiniai: Berulis Ainis (5b), Aleksandrovas Justas (5e), Bartanovičius Patrikas ir Berulis Domas (7c), Danielius Zacharovas (7d), Augustas Drazdauskas-Bernatavičius (8c),Juozas Lukonas (8b) dalyvavo Šaulių sąjungos Karaliaus Mindaugo šaulių 10-osios rinktinės Šalčininkų kuopos trumpalaikėje stovykloje. Stovyklos metu vaikai buvo suskirstyti į keletą būrių.  Džiugu, kad net du būrelio mokiniai buvo paskirti būrių vadais, kuriais turėjo vadovauti. Tai Danielius Zacharovas (7d)  ir Augustas Drazdauskas-Bernatavičius (8c). Skyriaus vadu buvo paskirtas Juozas Lukonas (8b). Kaip patys vaikai sakė: Vadovauti tikrai nelengva ! Stovyklos metu vaikai rungtyniavo, įvykdė trumpą žygį, susipažino su kinologijos pagrindais, Šaulių sąjungos ir Lietuvos kariuomenės istorija.

Jaunojo šaulio būrelio vadovas I. Bartanovičius

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption