Viktorina „Pasaulis ir aš”

Lietuvos vaikų ir jaunimo centras įgyvendino projektą „Pasaulis ir Aš“. Rugsėjo pabaigoje 24 mūsų mokyklos aštuntokai dalyvavo respublikinėje žinių viktorinoje, varžėsi 5-8 klasių mokinių grupėje. Viktorinos tikslas- supažindinti moksleivius su pasaulyje egzistuojančiomis problemomis ir Darnaus vystymosi tikslais.  Žinias pasitikrinti ryžosi apie 40 šalies mokyklų. Reikėjo atsakyti į 20 klausimų. Apžvelgus šalies mokyklų  atsakymų rezultatus, mūsų aštuntokai liko ketvirtieji. Geriausiai sekėsi 8c (komandos nariai Rytas Ž., Nojus M., Kasparas S. ir Urtė G.)   ir 8e ( komandos nariai Aistė P., Ūla S., Dovilė J., Vilius A.) klasių komandoms. Jie surinko po 16 taškų iš dvidešimties. Po 15 taškų surinko 8a ir 8b klasių komandos,  14 taškų- 8d klasės komanda. Nuoširdžiai dėkoju  mokiniams už dalyvavimą.

Etikos mokytoja Jūratė Gadeikienė

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption