6a klasės edukacinė išvyka

Rugsėjo 28 dieną su klase sėdome į autobusą ir išvykome link Kernavės. Aplankėme Kernavės piliakalnius, pasigrožėjome miesteliu ir, lydimi gidės, užsukome į Kernavės archeologijos muziejų. Dalyvavome edukacinėje pamokoje „Kelionė į Kernavės priešistorę“.  Edukatorė papasakojo apie pirmuosius Kernavės gyventojus. Rankose laikėme medį, akmenį, titnagą, molį, ragą, kaulą, odą. Sužinojome, kaip iš šių medžiagų buvo gaminami pirmieji medžioklės, žvejybos ir kiti darbo įrankiai,  statomi būstai. Daugybę daiktų lytėjome rankomis, buvome pakviesti užeiti į tuometinį būstą. Taip pat išgirdome, kaip buvo užkuriama ugnis,  gaminamas maistas. Pasibaigus edukacijai, nuvykome į Dūkštų ąžuolyną. Šis ąžuolynas vienas didžiausių ir seniausių ąžuolynų visoje Lietuvoje. Užkandę, pasileidome pažintiniu taku. Matėme 38 medines skulptūras, kurios priminė mitinius laikus. Tako pabaigoje stabtelėjome prie paslaptingo akmens su ženklais ir sugalvojome norą. Buvo smagu pažinti dar vieną Lietuvos vietovę.

Kornelija 6a klasė

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption