Pradinukai jau verčia pirmuosius kultūros paso puslapius

Šiais mokslo metais kultūros paso paslaugos teikiamos mokiniams, besimokantiems pagal pradinio ugdymo programą, siekiant skatinti ir plėtoti jų domėjimąsi įvairiomis kultūros ir meno veiklos formomis. 2018 m. rugsėjo–gruodžio mėn. kiekvienam pradinukui skiriami 5 eurai.

Spalio 25 d. 1-2 klasių mokiniai stebės VšĮ Raganiukės teatro  interaktyvų spektaklį „Raudonkepuraitė ir Vilkas“. 3-4 klasių mokiniai po rudens atostogų dalyvaus Vilniaus kamerinio teatro spektaklyje „Plėšikas Hocenplocas“.

Nuo 2019 m. pradžios kultūros pasai bus parengti visiems Lietuvos mokiniams. Kiekvienam mokiniui kultūros ir meno veikloms bus skiriama 15 eurų per metus iš Švietimo ir mokslo ministerijos administruojamų Europos Sąjungos struktūrinių fondų lėšų.

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption