Motyvacija mokytis: jaunasis verslininkas dalijasi savo patirtimi su mūsų mokyklos mokiniais

Rugsėjo 27d. mūsų mokykloje svečiavosi bene jauniausias Lietuvos verslininkas Mykolas Karpičius. Verslo pasaulyje veiklą pradėjęs 16-os metų. Per tris metus jis jau sukaupęs nemažai patirties, atvažiavo įkvėpti ir mūsų mokyklos mokinių. Vapsvažmogis iš jo paėmė be galo įdomų interviu apie jo veiklą.

1.Vapsvažmogis:  Ar darbas, jums tuo pačiu ir hobis?

Mykolas: Tikrai taip. Nors ir kaip keistai skambėtų- niekur taip nepailsiu kaip darbe, dažniausiai jį palieku tik vėlai vakare. Visiškai sutinku su posakiu, jog darbas gali tapti mėgiama veikla.

1. Vapsvažmogis: Kokia jūsų kasdienybė?

Mykolas: Savo dieną pradedu anksti ryte, šiek tiek prieš aštuonias, einu į dušą, papusryčiauju ir keliauju į ofisą. Mano darbo dienos visada yra kitokios- įvairūs susitikimai, strategijų planavimai, bei įvairūs procesai keičiasi kiekvieną dieną, todėl rutinos tikrai nejaučiu. Darbą palieku  apie aštuntą/ devintą vakare, tada keliauju kažkur miese pavakarieniauti ir namo, kur taip pat tenka nemažai dirbti.

1. Vapsvažmogis: Ar dažnai tenka kalbėti su didelėmis auditorijomis? Ar jaudinatės?

Mykolas: Labai įvairiai- Šiuo metu ypatingai dažnai tenka dalyvauti bei skaityti paskaitas įvairiose mokyklose, bei kitokio tipo mokymosi įstaigose, ‚,team building‘uose‘‘ ir pan. Bet jaudulio nejaučiu, žmonėmis pasitikiu.

1. Vapsvažmogis: Ar niekada nesigailėjote, kad krepšinio aikštelę ar linksmybes iškeitėte į darbus ofise?

Mykolas: Jei dirbu, tai nereiškia, kad linksmybes iškeičiu į pastovų darbą. Taip, laisvo laiko yra tikrai žymiai mažiau, bet savaitgalį labai dažnai kažkur keliauju, laiką praleidžiu Vilniaus senamiestyje, kurį labai myliu. Kadangi ,,Lympo‘‘ projektas yra neatsiejamas nuo aktyvaus laisvalaikio, bei sporto , šiuo metu kaip tik tenka dažniau sudalyvauti fiziškai aktyviose veiklose.

1. Ar nebūna keista bendrauti su daug vyresniais verslo partneriais? Ar greit įgaunate pasitikėjimą iš jų?

Mykolas: nepasakyčiau, kad keista, tiesiog turi įgauti jų pasitikėjimą, kadangi neturi tiek patirties. Dažnai turiu įrodyti, jog gebu kritiškai mąstyti, bei atlikti darbus taip pat gerai ar geriau, nei kiti mano bendraamžiai ar bendradarbiai. Dabartiniai mano pasiekimai rodo, jog tą pasitikėjimą įgavau ir galiu judėti pirmyn!

Be galo dėkojame Mykolui už atsakymus į kausimus. Šis interviu tikrai įkvepia siekti savo tikslų nepriklausomai kokio amžiaus esi!

Vapsvažmogis – tai mūsų mokyklos laikraščio iniciatorius! Laukite tolimesnių naujienų!

Ačiū mokinių senato nariai Aistei Pugačiauskaitei už šį interviu!

Please enter Google Username or ID to start!
Example: clip360net or 116819034451508671546
Caption