Rugsėjo 26-oji – Europos kalbų diena, kurią švenčia visa Europa. Europos kalbų diena siekiama parodyti, kaip ir kodėl daugiakalbystė yra viena iš didžiausių Europos vertybių, norima atskleisti, kaip kalbų mokymasis praturtina gyvenimą, suteikia naujų idėjų.

Rugsėjo 26 d. buvo paminėta Europos kalbų diena ir Antakalnio progimnazijoje.

Jau nuo pačio ryto mūsų 8-kai pasitiko mokyklos bendruomenę sveikindamiesi įvairiomis užsienio kalbomis.

Mokyklos valgykloje puikavosi plakatai su įvairių tautų nacionaliniais valgių receptais. O pirmo aukšto fojė vyko „Europos šalių  paroda-mugė“, kurioje galima buvo susipažinti su įvairių šalių įžymiomis vietomis, suvenyrais,  paragauti visokių skanėstų, pažaisti žaidimus, pasiklausyti muzikos ir net pašokti.

Mūsų pradinukai dalyvavo akcijoje ,,Labas ir sudie 5 kalbomis‘‘.

Visą savaitę mus džiugino linksmas skambutis į pamokas. O progimnazijos patalpose puikavosi įvairių šalių vėliavėlės.

Dalyvaudami Europos kalbų viktorinoje mokiniai patyrė, jog kalbėti savo kalba yra svarbu, tačiau būtina mokėti ir bent kelias kitas užsienio kalbas.

ES kalbų diena 2018-09-26 / Google Photos

Anglų k. mokytoja O. Marenkova