Mokslo metų pradžios šventė vyks Rugsėjo 3-čią dieną, o kol kas mokykloje vyksta remontai!

Likus mėnesiui iki mokslo metų pabaigos Vilniaus Antakalnio progimnazijoje pagal grafiką vykstą vidaus remonto darbai. Nors darbininkai pastate darbus pradėjo anksčiau (mokykla tam buvo pasiruošusi nuo birželio 4 dienos), nei buvo parengtas ir pasirašytas statybvietės perdavimo-priėmimo aktas 2018 m. birželio 21 d., darbo grafiko laikomasi ir beveik visos pamokos vyks įprasta tvarka.  Antras kartas sienų dažymas pradinių klasių antrame aukšte vyks pirmą rugsėjo savaitę. Nepaisant to, kabinetai jau bus paruošti ugdymui bei antras sienų dažymas vyks tik po pamokų ar savaitgalį, nebus trukdoma ugdymo procesui. UAB “VT statyba” ir B.Į. “Vilniaus vystymo kompanijos” atstovų prašėme, kad jei darbai vėluotų, jie būtų atliekami sporto salių dalyje. Labai tikimės, kad visomis patalpomis, kur vyksta pamokos galėsime naudotis nuo rugsėjo 3 d., juolab, kad net dainų švenčių dalyviai, kurių priėmimui buvome pasiruošę, mūsų mokykloje negyveno, todėl remonto darbai nebuvo stabdomi. Kas liečia mokyklos pusę mes darome viską, kad numatyti pirkimų sąlygose darbai būtų atlikti laiku.

Šiame darbų etape mokykloje bus pakeista visa elektros instaliacija, vandentiekis bei nuotekos (išskyrus vamzdynus nuo mokyklos pastato iki šulinių, bei dalies šildymo vamzdynų), įdiegta gaisro perspėjimo sistema, pastatyti priešgaisrinės saugos jutikliai, kai kur pakeista grindų danga, sutvarkyti suskilę laiptai, kai kur sutvarkytos palangės, dalinai atnaujinta didžioji sporto salė, visur sutvarkytas apšvietimas (nauji šviestuvai, senus, dar galimus naudoti mes perduosime kitoms miesto ugdymo įstaigoms). Daug kur liks ne glaistytos bei ne dažytos patalpos, beveik netvarkyta valgyklos virtuvė (ten išlieka senos durys, nepakeistos plytelės ir pan.), aktų ir mažoji sporto salės, visos laiptinės, koridoriai ir pirmo aukšto kabinetai liks nedažyti, nes tam pritrūko pinigų. Mokykla iš savo lėšų dalyje kabinetų keičia linoleumą bei keletą kabinetų iki penkių ketina išsidažyti.

Mokinių vardu dėkojame už investicijas į vidaus pastato atnaujinimą, taip pat visų čia esančių mokinių bei darbuotojų saugumą, kurį leis garantuoti pakitusi elektros instaliacija, taip pat naujai pastatyta priešgaisrinės saugos signalizacija. Kai kurie mokiniai ir mokytojai ras atnaujintus kabinetus, geriau sutvarkytus sporto salių persirengimo kambarius, dušines bei didžiąją sporto salę. Labai tikimės, kad tai nebus paskutinės investicijos į šį savivaldybės pastatą, kuri kiekvieną dieną mokosi per tūkstantis mokinių. Jei Jums domintų mokyklos atstovų patirtis remonto klausimais, mes visada esame mielai pasiruošę pasidalinti savo mintimis bei visada Jūsų laukiame mūsų ugdymo įstaigoje.

Mokslo metų pradžios šventė progimnazijoje vyks 2018 m. rugsėjo 3 dieną. Šventės programą skelbsime dvi savaitės iki mokslo metų pradžios!

Prasmingų likusių vasaros dienų!

Direktorius Tomas Jankūnas

Vidaus remontas 2018-08-03 / Google Photos