Taip vadinosi bendras vokiečių kalbos ir kūno kultūros projektas, kuriame dalyvavo 6a ir 6c klasės. Šiai integruotai pamokai mokiniai ruošėsi visus mokslo metus, papildomai mokėsi įvairių sporto terminų ir žodžių, kurie yra vartojami kūno kultūros pamokose. Per apšilimą ir atlikdami įvairius pratimus su kamuoliu mokiniai prisiminė vokiškas skaičiuotes. Visos lengvosios atletikos komandos buvo skelbiamos vokiškai. Antroje pamokos dalyje šeštokai susipažino su krepšinio technikos elementais ir svarbiausiomis trumpomis frazėmis žaidžiant krepšinį. Smagiausia buvo tai, kad pamoka vyko ne tvankioje klasėje, o lauke. Iš pamokos mokiniai sugrįžo su linksma vokiška daina. Projektą mokytojoms ir mokiniams įgyvendinti padėjo 6a kl. mokinė Enrieta, kuri gimė ir mokėsi Šveicarijoje. Integruotai pamokai mokinius ruošė kūno kultūros mokytoja Simona Baltakienė ir vokiečių kalbos mokytoja Aloyza Isokienė.
Rusnė Butrimaitė, 6a klasės mokinė