Jurbarke įvyko Lietuvos regbio pirmenybės vaikučių, vaikų ir jaunučių B amžiaus grupėse.  Jaunučiai B   vedami Nikita Gorbunov  ir Luku  Maliukevičiumi   šį kartą antri. Pusfinalyje vėl susitikome su principiniais priešininkais – VRA komanda. Derbis vyko bekompromisinis. Iki paskutinių sekundžių atsilikę “Vilkai” visgi išplėšė pratęsimą, o per pratęsimą  ir  pergalę.

Vaikų grupėje vėl registravome dvi komandas. Pirmoji, po atkaklios kovos pratęsimo (kuris trūko ilgiau nei varžybos), po Dominyko Fursos lemiamų taškų tapo turo nugalėtojais! Antroji liko 9 vietoje, bet kandidatų į pirmą komandą pagausėjo ženkliai.  Šioje komandoje be minėto Dominyko  puikiai pasirodė Alanas Aleksanian (komandos kapitonas), Erikas Lavinskis  (puolėjas),Mykolas Kajus Novickis (atakuojantis  gynėjas).

Mažiausiųjų – “plėšikų“ ( nekontaktinio regbio) grupėje taip pat kovėsi dvi “Vilkiukų” ekipos. Pirmoji pralaimėjo tik vienas varžybas, antroji jau iškovojo ir pirmas pergales.

Čia tarp  veržliausiųjų  – Benediktas Vinikas ir  Erikas Gorbunov.

Nors imk ir orkestrą sutikimui užsakinėk.

Regbis 2018-05 / Google Photos