Jau pradėjome rinkti naująjį senatą. Tai įdomi, kupina kūrybiškumo kelionė, kurioje keliautojai – energingi, atsakingi, iniciatyvūs ir norintys tobulinti mūsų mokyklą mokiniai. Džiaugiamės, kad jų turime tiek daug!

Taigi, jau įvyko dveji mokymai mokiniams, kurie nori tapti senato nariais kitais mokslo metais. Pirmuosius mokymus vedė mūsų senato aštuntos klasės mokiniai, kurie kitais metais paliks mokyklą ir užleis savo savo vietas naujiesiems kandidatams.  Šio susitikimo metu aštuntokai pasidalino pagrindine informacija apie tai, kad mokinių senatas yra labai svarbus vienetas, kurio pagrindinis tikslas yra atstovauti mokinius, užtikrinti, kad jie būtų išgirsti bei stengtis, kad mokinių siūlomos idėjos būtų įgyvendintos. Diskutavome apie tai, kad mokinių senatas nėra tik renginių organizavimo būrelis, todėl senate esantys mokiniai turėtų svarstyti ir apie įvairias prevencines programas, kurios aktualios mokiniams.

Po įdomių diskusijų kartu su mokiniais tikrinome savo kūrybiškumą, todėl pasiskirstę komandomis, mokiniai turėjo atsitiktinai išsitrauti po vieną įrankį bei per 8 min. sukurti jam reklamą ir pristatyti ją visai likusiai auditorijai. Kiek daug kūrybiškų ir išradingų pristatymų pamatėme!

Taip pat, kitų mokymų metu, turėjome susitikimą su Lietuvos Moksleivių Sąjungos atstove  Simona, kuri su mokiniais dalinosi įvairiausia patirtimi apie jau veikiančias mokinių savivaldas, apie tai, kaip organizuojama savivaldų veiklą, kaip rašomas veiklos planas ar kaip materializuojasi geriausios idėjos. Simona atsakė į visus mokiniams rūpimus klausimus bei ilgai su mokiniais diskutavo apie tai, kaip svarbu turėti tikslus, kurie atitinka mūsų vertybes.

Na, o jau šį ketvirtadienį 14:40 renkamės pirmo aukšto foje ir iš ten keliausime į Žalianamį, kur vyks dar vieni mokymai mūsų būsimiems mokinių atstovams!

Mokinių, norinčių tapti senato nariais, plakatus rasite antrame aukšte!