Gegužės devintąją, karjeros dieną, mokiniai minėjo atrasdami save iš naujo.

Tarp paskaitų su Arnoldu Pranckevičiumi ir Gabrieliumi Liaudansku, mokiniams pamokas vedė fraktalų menu besidominti Rasa Mačiulienė. Moteris piešimu užsiima jau antrus metus. Tad supažindinusi su fraktalais aštuntokus, pasiūlė patiems išbandyti šią neįprastą meno kryptį.

Vaikai ant lapų piešė besikertančias vingiuotas linijas, po to jas spalvino įvairiaspalviais pieštukais. Rasos teigimu, fraktalais išreiškiame savo emocinę būseną. Tad remiantis spalvų ryškumu ir kontrastu bei taisyklių laikymusi kuriant, galima spręsti apie lyderiavimo įgudžius, vidinę harmoniją ar maištą.
Mokiniai linksmai praleido laiką bendraujant, atrandant savo vidinį pasaulį, geriau suprantant kitus.
Dėkojame svečiams už netradicines pamokas ir tikimės daugiau panašių veiklų mokyklos gyvenimui paįvairinti.
Saulė Andrejevaitė