Gegužės 9 dieną 5-8 klasių mokiniams vyko netradicinio ugdymo diena- Karjeros ir atradimų diena”. Mokiniai su mokytojais kalbėjo apie profesijas, stebėjo ir aptarė iniciatyvos „būsiu_“ parengtas e-pamokas, tyrinėjo savo mokymosi stilių, gilinosi į save per fraktalų metodiką, vyko kūrybinės dirbtuvės „Profesijų pasaulis”,  22 aštuntokai šešėliavo mokyklos darbuotojus, vyko mokinių senato mokymai, penktokai dalyvavo edukaciniuose užsiėmimuose Lietuvos muzikos, kino ir teatro muziejuje, tėvų pakviesti vyko į profesinio veiklinimo išvykas: „Sostenos” Volvo ir Reno automobilių pardavimo saloną, Aplinkos tyrimų departamentą, „Pizza & Grill” kavinę.  Šią dieną mokykloje turėjome daug svečių: vyko susitikimai su Europos Komisijos atstovybės Lietuvoje vadovu Arnoldu Pranckevičiumi, Keliautojų klubo vadove Gražina Endriuškaite, kūrybinių projektų vadovu bei organizatoriumi Karoliu Misevičium, dainų kūrėju bei atlikėju Donatu Montvydu, grupės G&G Sindikatas įkūrėju, vokalistu, aktyviu socialinių bei švietimo projektų dalyviu Gabrieliumi Liaudansku- Svaru. Mūsų lūkesčiai pildosi: šios dienos atradimais- išgyventais patyrimais, girdėtomis įdomiomis, įkvepiančiomis istorijomis dar ilgai dalinsimės savo benduomenėje. Dėkojame visiems prisidėjusiems prie šios netradicinio ugdymo dienos veiklų organizavimo ir įgyvendinimo.