Nuo kovo 1 d.  Vilniaus universiteto Chemijos ir geomokslų fakultetas (VU CHGF) kviečia 11–18 metų moksleivius jų patalpose atlikti laboratorinius darbus. Tikimasi, kad  VU Chemijos instituto organizuojami edukaciniai užsiėmimai padės ne tik populiarinti mokslą, bet ir moksleiviams įgyti praktinių darbo laboratorijoje įgūdžių. VU CHGF prodekanas dr. Ramūnas Skaudžius sako, kad mokiniams šie edukaciniai užsiėmimai yra puiki proga ne tik apsilankyti profesionaliai įkurtose laboratorijose bei atlikti praktinius darbus, bet ir susipažinti su VU bendruomene.

Šia proga pasinaudojome ir mes, kartu su 8c klasės moksleiviais nuvykę į Chemijos fakultetą. Mokiniai atliko laboratorinį darbą „ Auksinis lietutis“. Mokiniams padėjo Chemijos fakulteto doktorantai, darbo metu mokiniai mokėsi pasverti medžiagas, pagaminti tirpalus, filtruoti nuosėdas, taip pat mokėsi apskaičiuoti medžiagos išeigą.

Džiaugiamės suteikta galimybe apsilankyti Universiteto laboratorijose ir tikimės, kad tokių išvykų dar tikrai bus.

Chemijos mokytoja Jurgita Paravinskienė