Balandžio 26 d. grupė 7-8 klasių moksleivių  dalyvavo Socialinių mokslų kolegijos organizuotame festivalyje „VibeLift”. Kaip teigia patys mokiniai, buvo daug šurmulio, pozityvios energijos, juoko, įkvepiančių pranešimų, keičiančių suvokimą apie save ir pasaulį, muzikos, spalvų, bendraminčių. Moksleivių atsiliepimai: „Buvo labai įomu, tikrai sugrįšiu kitąmet. Labai įkvėpė, patikėjau, kad tikrai įmanoma gyvenime pasiekti labai daug, girdėjau daugybę galimybių…” „Visas renginys tikrai buvo įspūdingas, puikiai parinktos aktualios paaugliams temos. Netrūko juoko, džiaugsmo, žaidimų, dainų. Buvo labai smagu su visais kartu judėti Afrikos būgnų ritmu…” „Man labai patiko visų žinomų žmonių sėkmės istorijos, o įsimintiniausios- Inetos Stasiulytės ir Igno Bakėjaus.“ „… Man labai patiko…Ypatingai pozityvi atmosfera tiek pačioje salėje, tiek per pertraukas arenos koridoriuose…”  „Įspūdžiai nerealūs.  Labai daug pozityvo. Kitais metais vėl  būtinai dalyvausiu. “

Mokytoja Jūratė Gadeikienė