Skaityti tai, kas mums patinka, kas mus įkvepia ir dėl ko mes nepastebime, kas vyksta aplinkui mus.

Visų dalykų mokytojai, kviečiame Jus leisti savo mokiniams atsinešti savo mėgstamą knygą ir vieną balandžio 23-iosios dienos pamoką ją skaityti, o skaitantis mokytojas taip pat gali būti puikiu pavyzdžiu – pradėkime dieną su mėgstama knyga!

Jei tądien knygą pamirši pasiimt, skubėk į progimnazijos biblioteką. Čia ji tavęs laukia.

Mėgaukimės #knygosdiena

Bibliotekos vedėja

Su Jumis sveikinasi leidykla „Tikra knyga“ www.tikraknyga.lt leidžianti išskirtines lietuvių autorių ir iliustratorių knygas vaikams!

Balandžio 18 d. pertraukų metu (10:35-10:55, 11:40-12:00) kviečiame įsigyti Jūsų mokykloje knygų vaikams specialiomis leidyklos kainomis.

Kainos: edukacinės spalvinimo knygelės ir spalvinimo mandalos – apie 1 eur, spalvinimo plakatai – apie 3 eur, paveikslėlių ir tekstinės knygos – apie 4-7 eur, istorinės – apie 6-8 eur.

Knygos skirtos 2-12 metų amžiaus vaikams.

YPATINGOS mūsų leidyklos knygos:

• “Laimė yra lapė” – TOP! Evelinos Daciūtės ir Aušros Kiudulaitės knyga, išrinkta Metų knyga vaikams 2017! Knyga taip pat išrinkta gražiausia 2016 m. knyga vaikams ir jaunimui! Pagal knygą sukurti net du spektakliai! Spalvingų, šiltų, smagių paveikslėlių ir jaukaus teksto (didžiosiomis raidėmis) knyga 2-8 m. amžiaus vaikams apie berniuko ir lapės draugystę bei apie LAIMĘ.
  • „Draugystė ant straublio galo“ – NAUJIENA! Nauja iliustratorės Aušros Kiudulaitės (“Laimė yra lapė”) iliustruota knyga apie DRAUGYSTĘ. Ar gali TIKRA DRAUGYSTĖ sutilpti mažoje pelytės širdelėje arba apsigyventi didžiulio dramblio širdyje? Knyga išrinkta gražiausia 2017 m. knyga! Skirta 2-7 m. vaikams.
  • „Drambliai ėjo į svečius“ – NAUJAS TIRAŽAS! Knyga išrinkta gražiausia 2015 m. knyga vaikams ir jaunimui! Evelinos Daciūtės ir Ingos Dagilės knyga apie dramblių šeimyną, kurie keliauja nuo vieno iki dešimt ir atgal – nuo dešimt iki vienoJ. Pagrindinės knygos temos: skaičiai, šeima, žaidimai, draugystė. Tekstas didžiosiomis raidėmis. Skirta 3-7 m. amžiaus vaikams.
  • „Per balas link aušros. Pasakojimas apie daktaro Jono Basanavičiaus keliones ir darbus“ – NAUJIENA! Biografinė paveikslėlių knyga apie daktarą Joną Basanavičių – veiklų ir rūpestingą žmogų, keliautoją, tyrinėtoją, mokslininką bei pasakininką, svajojusį apie Lietuvos nepriklausomybę ir ją pasiekusį. Skirta 4-10 m. amžiaus vaikams.
  • „Rudalius“ – NAUJIENA! Puiki knyga vyresnio amžiaus vaikams. Geriausia istorija apie tikrą draugystę, patyčias, netektį ir atradimus! Skirta 8-11 m. vaikams.
  • „Lietuvos mūšiai ir kariai“ – ISTORINĖ! Mėgstama ir berniukų, ir mergaičių. Istorijos daktarės Živilės Mikailienės parašyta knyga apie žymiausius Lietuvos mūšius ir karius. Knyga tinkama Lietuvos 100mečio renginiams. Skirta 6-12 m. vaikams.

Visas mūsų knygas galite rasti: www.tikraknyga.lt arba mūsų knygyne Vilniuje, Arklių g. 22, taip pat ieškokite Lietuvos knygynuose, el. knygynuose ar PC.

„TIKRA KNYGA“

www.tikraknyga.lt