Kovo 22 dieną, ketvirtadienį, mūsų progimnazija jau ketvirtus  metus iš eilės sukvietė Vilniaus miesto aštuntų klasių moksleivius išbandyti savo jėgas tarpmokyklinėje viktorinoje „Apie Žemę ir ne tik…“.  Sugužėjo aštuonios  komandos iš viso Vilniaus. Viktorinoje klausimai, užduotys, rungtys buvo susijusios su gamtos mokslais ir geografija. Šiais metais išbandėme ir interaktyvius turus, kur mokiniai atsakinėdami į klausimus planšetėmis galėjo pademonstruoti ne tik žinias , bet ir greitą reakciją.

Susirinkusiuosius pasveikino mūsų mokyklos mokytojai, pasidžiaugė puikiu bendradarbiavimu ir palinkėjo moksleiviams sėkmės. Ir jos tikrai reikėjo ne vieniems, komandos varžėsi  taškas į tašką. Bet kaip ir kiekvienoje viktorinoje yra nugalėtojai taip ir čia po penkių turų paaiškėjo kad šiais metai geriausia buvo mūsų mokyklos komanda ‘Lorbitonai“, kurią viktorinai rengė mokytoja Nijolė Dubovskienė, antrieji buvo Barboros Radvilaitės progimnazijos mokiniai   ir tretieji – Žygimanto Augusto pagrindinės mokyklos komanda.

Dėkojame mokytojams  padėjusiems ruošti užduotis ir talkinant viktorinos metu, ypač didelis ačiū mūsų progimnazijos 8b klasės mokiniams, kurie padėjo spręsti organizacinius klausimus ir talkino visos viktorinos metu. Ačiū sakome ir Všį „Dvylika žirnių“, kurie pasirūpino mūsų bei svečių vaišėmis.

Tai jau  tapo puikia mūsų mokyklos tradicija rengti viktorinas skirtas gamtos ir socialiniams mokslams Vilniaus miesto mokyklos mokiniams taip vainikuojant renginius skirtus Žemės dienai paminėti.