Antakalnio progimnazijos mokiniai dalyvavo Europos pinigų viktorinoje!

Tai visoje Europoje vyksiantis konkursas, kurio tikslas – skatinti bei gerinti 13–15 metų amžiaus vaikų finansinį raštingumą. Viktorinoje dalyvaus tūkstančiai moksleivių iš 30 Europos šalių.

Dalyvavo 10 komandų iš mūsų mokyklos. Dalinamės mūsų dalyvių nuotrauka:

Konkursas vyks dviem etapais. Pirmajame, nacionaliniame, etape tarpusavyje varžysis klasės ar jų atstovai interaktyvaus renginio metu per Kahoot! mokymo platformą. Du moksleiviai, atstovaujantys šalies komandąnugalėtoją, bus pakviesti dalyvauti Europos finaliniame etape, kuris vyks gegužės mėn. 8 d. Briuselyje.Nacionaliniai konkursai organizuojami šiose 30 šalių: Albanijoje, Austrijoje, Belgijoje, Bulgarijoje, Kroatijoje, Čekijos Respublikoje, Estijoje, Suomijoje, Prancūzijoje, Vokietijoje, Graikijoje, Vengrijoje, Islandijoje, Airijoje, Italijoje, Latvijoje, Lietuvoje, Lichtenšteine, Liuksemburge, Juodkalnijoje, Nyderlanduose, Norvegijoje, Lenkijoje, Portugalijoje, Serbijoje, Slovakijos Respublikoje, Slovėnijoje, Ispanijoje, Švedijoje ir Jungtinėje Karalystėje.