Kaip ir kasmet mokykla prisijungia prie Vaikų linijos inicijuojamos veiksmo savaitės „Be patyčių“, kurios pagrindinis tikslas – keisti visuomenės nuostatas iš palankių patyčioms į nepalankias. Kovo 19-23 dienomis, visą savaitę mokykloje vyksta įvairios veiklos ir iniciatyvos!

Savaitė prasideda su dainomis apie draugystę, kurias dovanoja mūsų mokyklos mažieji, 1-4 klasių mokiniai. Taip pat 3-5 klasės sukūrė daugiau nei 200 įvairiausių juostelių su mintis apie draugystę, vienybę, suprantingumą, kurias gražiai išmargino, išpaišė, nuspalvino ir dalins vyresniems mokiniams.

Daugiausia idėmesio sulaukusi iniciatyva – draugystės fotoateljė „Aš draugiškas“. Mokiniai turi galimybę įsiamžinti save animacinio filmuko „Kempiniukas plačiakelnis“ personažais. Visą savaitę netylą juokas ir fotoaparato blykstė!

Penktadienį pertraukų metu mokykloje rodomi trumpametražiniai filmukai patyčių prevencijai. Visa ši savaitė nesibaigia kovo 23 diena, nes kovo 26-27 dienomis 5-6 klasių mokiniai veda klasių valandėles pradinukams, taip pat pertraukų metu žaidžia žaidimus, skatinančius bendravimą, supratingumą, toleranciją :).