Vasario mėnesį 5 klasių mokiniai dalyvavo Vilniaus saugaus miesto centro organizuojamame konkurse „Aš saugus“. Mokiniai patys rinkosi technologijų arba žmogaus saugos pamokų temas ir kūrė lankstinukus: rinko  informaciją formuojančią savisaugos įgūdžius, rašė patarimus, kaip teikti pirmąją pagalbą įvykus nelaimingam atsitikimui, rinko temą atspindinčius paveikslėlius, maketavo surinktą medžiagą. Ruošiant darbus mokiniai konsultavosi su technologijų mokytoja Edita ir žmogaus saugos mokytoja Jūrate. Labai džiaugiamės, kad 5-8 klasių amžiaus grupėje konkursui buvo atrinkta 14 mūsų mokinių darbų. Pasak organizatorių, buvo labai sunku išrinkti, kuriam darbui skirti I-ąją vietą, nes visi mūsų mokinių sukurti lankstinukai buvo originalūs, informatyvūs, estetiški. Miglei už pirmąją vietą įteiktas diplomas. Už aktyvų dalyvavimą dalyvio diplomai skirti šiems mokiniams: (5a kl.) Gretai Miklaševičiūtei, Elorai Perkauskytei, Saulei Jankūnaitei, Viliui Voveriui, Klęjai Jaloveckaitei, Kamilei Rusaitei, Rasai Antuchevičiūtei; (5b kl.) Evelinai Pilat; (5c kl.) Paulai Kotovaitei, Godai Gudaitei, Laurai Gaidulytei, Medai Zgrabskytei; (5e kl.) Justinai Alechnavičiūtei.

Nuoširdžiai dėkojame visiems ne tik už dalyvavimą konkurse, bet ir už Antakalnio progimnazijos vardo garsinimą.

SEM 1 vieta 2018 mokinei.jpg SEM 1 vieta 2018 mokytojai.jpg