Kovo 13 d. su klase vykome į Katedros požemius ir dalyvavome edukacijoje „Tamsieji požemių labirintai“. Pasiskirstę į dvi komandas visi gavome žibintuvėlius. Klausydami gidės pasakojimo ir pasišviesdami žibintuvėliais pamažu keliavome tamsiais požemių labirintais. Matėme senąsias kriptas, kuriose prieš daugelį metų buvo palaidoti valdovai. Po to gavome aktyvių užduočių: požemiuose turėjome surasti visus  daiktus, kurių nuotraukos buvo išdalintos abiems grupėms. Buvo labai linksma ir įdomu. Gidė vis pateikdavo klausimų į kuriuos aktyviai atsakinėjome ir pirmasis į klausimą atsakęs teisingai, gaudavo po kortelę. Edukacijos pabaigoje, suskaičiavus korteles apsidžiaugėme beveik lygiu rezultatu: viena komanda kitą aplenkė tik vienu tašku. Už šaunų dalyvavimą visi gavome prizų: po pieštuką, magnetuką ir saldainį.

5A klasės mokinės Greta, Kamilė R.  ir Elzė