‘Verslumo skatinimo’ būrelio mokiniai kitą savaitę planuoja vykti į dvi ekskursijas! Kviečiame prisijungti ir kitus mokinius, kurie ateinančiais metais taip pat norėtų lankyti verslumo skatinimo būrelį arba tuos, kuriems tiesiog smalsu, ką mes veikiame!

Kovo 20 d. po 6 pamokų vyksime į Amerikos ambasadą, kur dalyvausime užsiėmime “The Power of the Garage: U.S. Entrepreneurship”.

Kovo 22d. po 6 pamokų vyksime į Martyno Mažvydo biblioteką, kurioje dalyvausime kūrybinėse dirbtuvėse „Pats sau“. PATS SAU – Lietuvos nacionalinės Martyno Mažvydo bibliotekos atviros dirbtuvės mokyklinio amžiaus vaikams ir jaunuoliams. PATS SAU – Pasidaryk, Atrask, Tausok, Smalsauk, Siek, Atpažink, Užfiksuok.

Jei nori prisijungti ir Tu – registruokis el. paštu – neformalus@antakalnio.lt ! Vietų skaičius ribotas. Užsiėmimai nemokami.

Dirbtuvių erdvės: