6a klasė su geografijos mokytoja Agne Motiejūne vasario 15tą dieną vyko į Vilniaus Universitetą. Buvome universiteto bibliotekoje, kurioje mums vedė paskaitą Lietuvos šimtmečio proga. Matėme daug senesnio amžiaus knygų, kaip „Katekizmas“; „Senovinės legendos apie Lenkiją ir Lietuvą“, taip pat susipažinome su senais žemėlapiais ir atlasais.

Ekskursijos vadovė mums pasakojo apie Lietuvos ir Lenkijos istoriją, taip pat apie įvairias knygas. Sužinojome labai daug naujų dalykų, tad grįžę į mokyklą tikrai kitaip pažvelgsime į dalykus, kuriuos mokomės lietuvių kalbos, istorijos ir geografijos pamokose.

Taip pat buvo labai įdomi kelionė iki pačio universiteto. Pakeliui, prie Katedros galvojome šimtmečio norus, žaidėme žaidimą, fotografavomės prie prezidentūros ir smagiai nužygiavome iki bibliotekos. Na, o įėjus pro milžiniškas bibliotekos duris, pirmas žvilgsnis krito į neapsakomai didelį stalą. Pakėlus akis,  pamatėme gražiai išpuoštas lubas..

6a klasės mokinė, viešųjų ryšių atstovė Ugnė Saulevičiūtė ir fotografė Ieva Žaltauskaitė

Dalinamės nuotraukomis: