Rytas -Sostinės išminčius 2018.jpg
     Nuoširdžiai sveikiname 7c klasės mokinį Rytą Žitkų tapus 2018 metų sostinės išminčiumi! Didžiuojamės tapę „Sostinės išminčiaus 2018“ titulo mokykla. Nuoširdžiai dėkojame Ryto mamai – Ritai Sakavičienei už iniciatyvą kartu veikti ugdant bei palaikant ypatingus vaikų gebėjimus. Dėkojame 7c klasės auklėtojai Astai Stelnionytei.
     „Sostinės išminčiaus 2018“  konkursas vyko kovo 7 dieną Vilniaus Gabijos gimnazijoje. Konkurso metu kiekvienam mokiniui reikėjo per 1,5 valandos atsakyti į 100 klausimų. Klausimai buvo pateikti trimis etapais. Pirmame etape: klausimai teiginių tipo, į kuriuos galima atsakyti tik „taip“ arba „ne“. Antrame etape: klausimai su trimis atsakymų variantais. Trečiajame etape: pateikiami vaizdo, loginiai, šiuolaikinių aktualijų klausimai. Daugelis klausimų – pakankamai sunkūs, reikalaujantys gilių žinių bei gebėjimų.
   Konkursas buvo skirtas paminėti atkurtos Nepriklausomos Lietuvos valstybės 100-mečiui.

Džiaugiamės ir didžiuojamės šia Ryto pergale!
   Direktorius Tomas Jankūnas