10 mūsų mokyklos mokinių jau įsteigė savo verslus, būdami vos 11-14 metų amžiaus!

Neįtikėtina? Jų idėjos dar labiau nustebina!

Vienos komandos mokiniai, įmonė MB „HANDLE“ gamina  apyrankes, ant kurių yra užvertas medinis kūbelis. Tas medinis kūbelis gali suktis ir ant skirtingų jo plokštumų yra išraižyti skirtingi žodžiai/ vaizdiniai/ emocijos. Vyrų komanda viską graviruoja ir gamina patys. Jų produktas – ekologiškas, madingas ir sukurtas su meile!

Šį įmonė LITEXPO parodų mugėje jau laimėjo „Metų potencialo“ nominaciją!

Šią komandą sudaro 5 mokiniai – Vilius Voveris, Emilis Danys, Karolis Varanavičius, Lukas Mackela ir Darius Baronas.

Kita, mūsų mokykloje veikiant įmonė gamina kuprines. Jų verslo pristatymas:
Mūsų kompanija astro.M orientuojasi į moksleivių ir studentų kasdienybę. Mūsų kuprinės netik kompaktiškos, bet palengvinančios daugumos moksleivių kasdienybę, bei paryškinančios savitą stilių. Kuprinės gale yra pripučiama pagalvė, suteikianti galimybę nusnūsti, pailsėti po pamokų, kelionėje ar tiesiog atsipalaiduoti. Kuprinę lengva priderinti ir smagu nešioti. Ieškodami internete tokio produkto neradome, o paklausus bendraamžių paaiškėjo, kad tai labai paklausus produktas.
Šią komandą sudaro 5 mokinės –  Nikolė Ežerskytė, Austėja Musteikytė, Adrija Kerbelytė, Sandra Nariūnaitė ir Elinga Savickytė.
Įmonės konsultantas – Egidijus Lukoševičius, kuris padeda merginoms gryninti savo idėją bei ieškoti techninių sprendimų. Ačiū jam!
Taigi, kūrybiškumas ir verslumas – prasideda mokykloje. Džiaugiamės, jog mokiniai yra drąsūs, veržlūs ir turi aiškius tikslus.
Dalinamės nuotraukomis iš mugės, kurioje mokiniai pristatinėjo savo verslus: