IMG_20180228_091050.jpg

Paskutiniąją žiemos dieną  į biblioteką suskubo mokytoja Birutė Mandrikova, vedina 3a klasės mokiniais. Visą vasario mėnesį mokiniai savarankiškai skaitė Sigito Gedos poeziją ir  rinkosi po vieną patį mieliausią širdžiai eilėraštį. Pasirinktą eilėraštį mokiniai mokėsi raiškiai skaityti, kadangi ketino jį viešai deklamuoti  bibliotekoje, minint poeto S. Gedos 75-ąsias gimimo metines.

Tądien į biblioteką skubėjo ne tik progimnazistai, bet ir  Antakalnio gimnazijos antrokai Emilija, Laurynas ir Laura.  Jie atėjo nešini gitaromis ir parengę staigmenas trečiokams, kurias, padedant mokytojui Rolandui Kostiukui, kruopščiai ruošė visą mėnesį.

Renginį eilėmis  pradėjo drąsiausi trečiokai. Vėliau gimnazistai atmosferą sušildė nuostabia daina „Vakaro prašymas“, kurios žodžius parašė S. Geda.  Netrukus ir vėl skambėjo progimnazistų deklamuojamos  eilės, o po jų vėl nuvilnydavo  gimnazistų atliekama daina.

Renginiui artėjant į pabaigą, jau visi sutartinai traukėme „Vakaro prašymą“ ir „Riešutai palei Nerį“, tikėdamiesi tokiu būdu greičiau prisikviesti pavasarį.

IMG_20180228_091322.jpg IMG_20180228_091050.jpg IMG_20180228_090836.jpg