Išrinktos geriausios Antakalnio progimnazijos vaikų ir paauglių metų knygos

Jau šeštuosius mūsų progimnazijos gyvavmo metus kasmet yra  organizuojami metų knygų rinkimai.  Šiemet  mūsų 1- 4 klasių mokiniai ir vėl skaitė geriausias nominuotas vaikų knygas,  klausėsi bendraamžių parengtų šių knygų pristatymų bei balsavo už labiausiai patikusią knygą. O balsavimo rezultatai tokie:

1. Ežerinytė „Šunojaus diena“ – 63 balsai
  2. Daciūtė , A. Kudulaitė „Laimė yra lapė“ – 106 balsai
  3. Gaja Guna Eklė „Brolis, kurio nereikėjo“ – 136 balsai
  4. Šidlauskas „Ulfas ir stebuklinga barzda“ – 135 balsai
  5. Una Rebeka „Aš esu Tomas, seklys“ – 78 balsai

Mūsų pradinukai geriausia metų knyga išrinko Gajos Gunos Eklės  „Brolis, kurio nereikėjo“  , o dauguma  Lietuvos vaikų balsavo už E. Daciūtės, A. Kudulaitės  knygą  „Laimė yra lapė“.

Taip pat šiemet sausio ir vasario mėnesiais mūsų progimnazijoje šurmuliavo ir  paaauglių metų knygos rinkimai, kuriuose dalyvavo 5-8 klasių mokiniai. Šios kategorijos knygų rinkimų rezultatai šitokie:

1. I. Ežerinytė  „Sutikti eidą“ – 47 balsai
  2. D.  Opolskaitė „Ir vienąkart, Riči“ – 114 balsų
  3. R.   Skučaitė „Tai priimkit, kas priklauso“ – 20 balsų
  4. R.  Šerelytė „Žvaigždžių medžiaga“ – 117 balsų
  5. L.  Varslauskaitė „Mano didelis mažas aš“ – 106 balsai

Mūsų paaugliai metų knyga išrinko R. Šerelytės „Žvaigždžių medžiagą“ ir šiemet jų nuomonė nesutapo su šalies paauglių pasirinkimu. Lietuvos paaugliai geriausia metų knyga išrinko D. Opolskaitės „Ir vienąkart, Riči“.