Jau pats laikas ruoštis mugei (mąstyti apie gaminius, prekes ar paslaugas, jų reklamą)! Kaziuko mugė vyks penktadienį, 2018 m. kovo 2 dieną, prasidės po 3 pamokų.

Kviečiame, kad Kaziuko mugės metu mokiniai ugdytųsi įvairius gebėjimus: suprastų ekologijos, sveikos gyvensenos, menų, rankų darbo produktų prasmę, ugdytųsi viešojo kalbėjimo, kūrybiškumo, bendradarbiavimo įgūdžius bei gebėjimus. Tad šiuo tikslu šiais metais Kaziuko mugėje dalyvaus komisija, kuri išrinks geriausius pardavėjus – ir mokiniams bus įteiktos NOMINACIJOS!

Kviečiame mokinius užsiimti prekyba ne tik įvairiais maisto dirbiniais, bet ir kitokiais rankdarbiais ar paslaugomis – pvz.  masažų darymas, tatuiruočių darymas, šokių pamokos, manikiūrai, origami lankstymo pamokėlės ir t.t. :))) Jei jau prekiautume maistu, pagalvokite apie sveikatai palankius gaminius. Nebūtinai prekyba gali būti tik pinigais, juk gali būti prekių mainai – barteris ar darome tiesiog geri darbai!

Galbūt kuri nors klasė galėtų suorganizuoti aukcioną? Kurios nors klasės mokiniai galėtų organizuoti loterijas?  Būtų smagu, jei tuo metu vyktų daugiau iniciatyvų – dėl lauktume jūsų laiškelių el. adresu – neformalus@antakalnio.lt!

O jeigu mokiniams reikėtų patarimų ir idėjų – kviečiame juos pirmadienį per 7 pamoką užsukti į 61 kabinetą, čia mokiniai turės verslo būrelį, kuriame mokysis – kaip pristatyti savo prekę, paruošti stendą, būti kūrybiškam ir pritraukti pirkėjų. Priimsim visus norinčius pasiruošti Kaziuko mugei!

Pardavinėti kitur įsigytus daiktus, išskyrus sendaikčius, yra griežtai draudžiama!

Kviečiame ir mokytojus bei kitus darbuotojus irgi gali dalyvauti Kaziuko mugėje!

Rimties verslininkams: amatininkams ir prekybininkams primename apie reklamos galimybę. Mokiniai, kurie nori Kaziuko mugės metu ir dvi dienas iki Kaziuko mugės mokykloje gali reklamuoti savo prekes ar paslaugas.  Mokiniai savo ar draugų pasigamintus plakatus, reklaminius vaizdo ar garso įrašus, gali atsiųsti el. pašto adresu – antakalnioprogimnazija@gmail.com, kuriuos paskelbsime su sąlyga, kad mokinys šiais mokslo metais yra padaręs gerą darbą mokyklai, kurį gali paliudyti bet kuris mokyklos darbuotojas!

Laisvos formos gero darbo mokyklai liudijimą ir reklamą: vaizdo įrašą, garso įrašo takelį prašome siųsti el. pašto adresu – antakalnioprogimnazija@gmail.com. Laisvos formos gero darbo mokyklai liudijimą ir plakatus galite pristatyti į progimnazijos raštinę – 43 kab.!

Būkime bendruomeniški, išradingi bei kūrybingi!

Su geriausiais linkėjimais, Neformalaus ugdymo skyriaus vedėja Agnė Motiejūnė  ir  direktorius Tomas Jankūnas