Vasario 15 d. 5a klasės mokiniai lankėsi Bažnytinio paveldo muziejuje. Lydimi gidės, ekskursijoje po muziejų pamatėme Vilniaus katedros lobyną, seniausius auksakalystės ir tekstilės šedevrus. Praktinėje dalyje kūrėme lobio žemėlapius. Susikūrę žemėlapius, su dideliu entuziazmu leidomės ieškoti paslėpto lobio, kurį suradome vos per keletą minučių. Saldųjį lobį draugiškai pasidalijome  🙂 Vėliau nusileidome į muziejaus požemius, kuriuose veikia Vilniaus arkivyskupijos bažnyčių liturginių drabužių paroda „Siuvinėtas dangus“. Grožėjomės įvairių epochų liturginiais drabužiais, siuvinėtais šilko, sidabro, aukso siūlais, jų spalvomis ir raštais. Su muziejumi atsisveikinome skambindami įspūdingo dydžio ir grožio varpais. Iš muziejaus pasukome link Signatarų namų. Labai prasminga, jog Lietuvos šimtmečio išvakarėse Nepriklausomybės Akto pasirašymo kambaryje pamatėme istorinį dokumentą – lygiai prieš šimtą metų pasirašytą Lietuvos Nepriklausomybės aktą.

5a kl. auklėtoja Jūratė Gadeikienė