Vasario 12 dieną mūsų mokykloje vyko Vilniaus miesto 3-4 klasių mokinių lietuvių kalbos olimpiados I-asis etatas

Trečių klasių mokinių tarpe I vietą laimėjo 3c kl. mokinys AISTIS VERKAUSKAS (mokytoja Violeta Jonaitytė), II vietą laimėjo 3b kl. mokinys JUSTAS POZNANSKAS (mokytoja Stefa Vengalienė), III vietą laimėjo 3e kl. mokinys KAJUS STANKEVIČIUS (mokytoja Olga Panko). Ketvirtų klasių mokinių tarpe I vietą laimėjo 4b kl. mokinė MIGLĖ GUDŽINSKAITĖ (mokytoja Jolanta Sabaliauskienė), II vietą laimėjo 4a kl. mokinė EMILIJA ČAPKAUSKAITĖ (mokytoja Dalia Valaikienė), III vietą laimėjo 4b kl. mokinys BENAS LEVICKAS (mokytoja Jolanta Sabaliauskienė). Pirmų vietų laimėtojai atstovaus mūsų progimnazijai dalyvaudami olimpiados II-ame etape.

Sveikiname Mokytojas ir mokinius!

Linkime sėkmės olimpiados II-ame etape!