Sausio 25 dieną Vilniaus Naujininkų mokykloje vyko Vilniaus miesto 5–9 klasių rusų (užsienio) kalbos olimpiada

Mūsų progimnazijai sekmingai atstovavo  5-8 klasių mokiniai. Labiausiai sujaudino klausytojus bei vertinimo komisiją 6c klasės mokinė Kamila Kiričiukaitė (mokytoja Oksana Velikorodnova), kuri rungėsi su beveik 130 olimiados dalyviais ir pelnė garbingą II vietą! 5a klasės mokinės Saulė Jankūnaitė ir Kamilė Rusaitė (mokytoja Žana Bo​​rtkevič) buvo apdovanotos padėkos raštais už  labai gerą pasirodymą. Olimpiadoje dalyvavo 6a klasės mokinys Aleksandras Griškevičius , aštuntokų komanda –  Adriana Rudkovskaja,  Danielius Orlovas,  Edvinas Kučarovas  (8a).

Nuoširdžiai sveikiname II vietos nugalėtoją ir dėkojame visiems olimpiados dalyviams už suteiktas džiugias akimirkas! Sėkmės jiems kitų metų olimpiadoje linki rusų kalbos mokytojos!