Šiais metais 5-8 klasių mokiniai įsitrauks į Užgavėnių šventę!

Pradinių klasių mokiniai su mokytojomis planuoja ruošti įvairias muzikines kompozicijas bei aktyvacijas, kurių tikslas prisiminti Užgavėnių šventės prasmių, suartinti bendruomenės narius ir kartu kurti prasmingą dialogą

O vyresnieji, 5-8 klasių mokiniai į šią šventę prisijungs, organizuodami bendrą Morės gamybą.

Seniūnų ir senato susitikime buvo nutarta, jog kiekviena klasė padarys po vieną iš Morės dalių – vieni gamins Morės akis, kiti morės karolius, treti morės rankas. Vėliau visų bendras darbas bus sudėtas į vieną bendrą kūrinį.

Toks komandinis darbas skatina tarpklasinį bendravimą ir bendradarbiavimą bei kuria įgalinančią pačius mokinius veikti kultūrą.

Taigi, belieka laukti visų klasių kartu sukurto rezultato!

Užgavėnės – tarp vasario ir kovo – laikas, kai žiema susitinka su vasara. Ir už tai, kad vasara būtų arba, tiksliau, kad vasarą būtume mes šiame pasaulyje, reikia ne juokais pakovoti. Žiema išeina pagal kalendorių, bet, F.Fellini žodžiais tariant, „gyvybingoji mirtis“ ir visokios negalios lieka, jos nė neketina trauktis. Tad žmonių bendruomenė kadaise susitelkusi, simboliniais apeiginiais veiksmais stengėsi sustiprintų žmogaus sielos ir kūno galias, ir atspirti grėsmingai Morei.